هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

تزلزل نقش مادری و همسری اهداف پشت پرده شبکه های ماهواره ای

تزلزل نقش مادری و همسری اهداف پشت پرده شبکه های ماهواره ای

وقتی از ماهواره و آسیبهای آن صحبت می شه بعضی ها که نگاه خوش بینانه ای به ماهواره دارند ناراحت شده و می گویند: ماهواره، هم برنامه های مفید داره و هم مضر؛ چرا باید این همه علیه ماهواره حرف بزنیم؟

اما وقتی به اهداف پشت پرده این برنامه های ماهواره ای نگاه می کنیم بعضا می بینیم که در ادامه نهضت فمینیسم در صدد حذف خانواده و فروپاشی آن با ایجاد دگرگونی در ساختار خانواده و سوق دادن زنان به مشاغل عمومی و تضعیف نقش مادران در خانواده می باشند.

به عقیده «سیمون دوبوار» فمینیست مشهور غربى دو چیزه که زن را در قید و بند نگه میداره؛ یکی ازدواج  دیگری  مادری ست. و در این راستا از امکانات و ابزارهای مختلف جهت رسیدن به این اهداف استفاده می کنند و مسلما طوری برنامه ها را اجرا می کنند که بیننده متوجه اصل قضیه نشود اما تأثیر را بپذیرد.

«بیکر تو» ماسون بزرگ صهیونیستی در سخنرانی که در سال ۱۹۲۱ ایراد کرده اینگونه بیان می کند:

" برای اینکه بتوانیم تشکیلات خانواده را بر هم زنیم ، لازم است به اصولاخلاقی لگد زده و یک نسل  کاملاً بی دین ، بی ناموس و بی اخلاق تربیت کنیمو البته این کار در نظر اول مشکل به نظر می رسد ولی چون میل به شهوات ولاابالیگری فطری و طبیعی بشر است از این جهت شاید چندان هم مشکل نباشدطبیعت انسان ، میل زیادی به محرمات و شهوت رانی دارد ، این وظیفه ماست کهدرجه حرارت را بالا بریم تا یک مرتبه آتش گرفته و به تمام مقدسات کافرگردد."

طبقه بندی: اخلاقی، برچسب ها: نقش مادری، نقش همسر، اهداف پشت پرده شبکه ماهواره ای، فمینیسم، صهیونیسم، ازدواج، خانواده،/سلوک حق

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!