هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

به مناسبت روز دختر

به مناسبت روز دختر

مرد پشت در اتاق انتظار می کشد. ناگهان صدای گریه. بی تابی مرد بیشتر می شود. منتظر است. نهایتا در اتاق روی پاشنه میچرخد و قابله با صدای ضعیفی: متاسفم فرزند شما دختر است!!

اَه لعنت به این شانس... حال چگونه تا آخره عمر این ننگ رو با خود یدک بکشم؟! این داستان مال سال های دور است... خیلی خیلی دوووور ... .
*** این روزها که مادران از ماه چهارم بارداری مژده آمدن دختری ناز را می گیرند شروع می کنند به خریدن لباس های صورتی رنگ و گل سرهای رنگارنگ و جور وا جور... دل تو دل پدرها نیست ، که قرار است دختری ناز و عروسک در بغل هر روز صبح آنها را در آغوش کشیده و صبح به خیر بگوید.
سال اول با شیرین زبانی هایش سرگرمشان خواهد کرد با قهر کردن ها و لوس کردن ها حرفش را به کرسی خواهد نشاند. وای که چه قدر لذت بخش است پوشاندن کفش های عروسکی صورتی رنگ به این فرشته آسمانی!
دختر می شود سنگ صبور پدر و همدم مادر. پدرها عاشق صورت نشسته و سیاهی زیر چشم و موهای ژولیده اول صبح آنها میشوند. وقتی از جلوی در اتاقشان می گذرند عاشق این جمله که : وای بابا یه لحظه صب کن لباسم رو عوض کنم.
اولین تجربه های آشپزی اش را که نگو... یک وعده گرسنگی ست در واقع! اما می ارزد به تمام غذاهای لذیذ رستوران های معروف! قد می کشد، بزرگ می شود، یاد می گیرد چطور از چادر نماز  مادرش استفاده کند، و در چشم خانواده عزیز و عزیزتر شود... و در نهایت می شود سنگ صبورت،همدمت،غمخوارت... .   روز دختر مبارک!

منبع:پایگان اطلاع رسانی سازمان بسیج دانش اموزی فارس

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!