هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

ساخت بازی های رایانه ای توسط بسیجیان ناحیه احمدابن موسی(ع)

ساخت بازی های رایانه ای توسط بسیجیان ناحیه احمدابن موسی(ع)

           

برای نخستین بار توسط نخبگان بسیجی ناحیه احمد بن موسی (ع) شیراز، بازی‌ انیمیشنی رایانه‌ای برگرفته از عملیات دفاع مقدس ساخته شد.

مسئول علمی پژوهشی ناحیه مقاومت احمد بن موسی (ع) شیراز اظهار داشت: حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و بسیج، تبیین حماسه های بزرگ، خاطرات شهدا و رزمندگان پرتوان اسلام به ویژه لشکر پیروز 19 فجر در هشت سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی از طریق بازی‌های رایانه‌ای از جمله اهداف این طرح است.

 وی عنوان کرد: مرحله مطالعاتی ساخت بازی‌های رایانه‌ای از یک سال گذشته آغاز شده و در صورت تامین بودجه، این طرح به طور کامل در هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود و در اختیار مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان قرار می‌گیرد.

 

 سیدحسام بوستانی تصریح کرد: در این بازی رایانه‌ای مشخصات عملیات، شهدای شاخص دوران دفاع مقدس و وصیتنامه آنان روایت می‌شود.

 

 بوستانی اظهار داشت: گروه سازنده بازی‌های رایانه‌ای در این ناحیه، برای ارتقای سطح فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان با فداکاری‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس با حداقل امکانات در صحنه علم و فناوری و نرم‌افزاری حضوری جدی دارند.

 
 وی عنوان کرد: این گروه در صدد ساخت دیگر بازی‌های رایانه‌ای با رویکرد شهید و شهادت در ابعاد گسترده‌تری است.
 
برچسب ها: بازی

منبع:پایگان اطلاع رسانی سازمان بسیج دانش اموزی فارس

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!