هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

برنامه های سازمان بسیج دانش آموزی در آغاز سال تحصیلی

برنامه های سازمان بسیج دانش آموزی در آغاز سال تحصیلی

دانش‌آموزان بسیجی با لباس بسیجی همراه با شکلات و شیرینی، کلیپ و موسیقی و با حضور سخنران‌ها و راویان دفاع مقدس در مدارس برنامه‌‌ای را اجرا خواهند کرد...

مدیر فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: در هفته اول مهرماه که با اواخر هفته دولت مصادف است، پایگاه‌های مقاومت بسیج در مدارس برای خیرمقدم دانش‌آموزان تشکیل می‌شوند.
حمید رضا کلانتری افزود: دانش‌آموزان بسیجی با لباس بسیجی همراه با شکلات و شیرینی، کلیپ و موسیقی و با حضور سخنران‌ها و راویان دفاع مقدس در مدارس برنامه‌‌ای را اجرا خواهند کرد.
مدیر فرهنگی و اجتماعی  سازمان بسیج دانش‌آموزی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان بسیجی 5شنبه اول مهرماه به خانه شهدا می‌روند، اظهار کرد: این دانش‌آموزان با رفتن خود به خانه‌های خانواده شهدا هدایایی را به آن‌ها می‌دهند.
وی اذعان داشت:دانش‌آموزان بسیجی برای رزمندان دفاع مقدس و خانواده شهدا انگیزه ایجاد می‌کنند و با غبارروبی گلزار شهدا به مناطق اعزام شده و پس از آن با لباس بسیجی به نماز جمعه می‌روند.
کلانتری ادامه داد: با پوستر و بنرهای متفاوت به انتخاب پایگاه بسیج، دانش‌آموزان اسطوره نماد دفاع مقدس را انتخاب کرده و برای نخستین بار یادواره شهید عباسی را گرامی می‌دارند.
وی با بیان اینکه فعالیت های  استانی پایگاه بسیج از هفته دفاع مقدس آغاز می‌شود، تصریح کرد: ادامه بحث بسیج کشوری در نیمه اول آبان ماه مصادف با سالروز شهادت حسین فهمیده برگزار می‌شود.
کلانتری خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها برای دانش‌آموزان تمام مقاطع است و با بازگشایی مدارس که مصادف شده با هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
 
برچسب ها: بسیج دانش آموزی ، بسیج ، مدیر فرهنگی ، برنامه های بسیج ، شهید فهمیده
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!