هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

تق تقو

تق تقو

با سلام

دوستان خدا نصیب هیچ کی نکنه وای سرم

از روزی که این مغازه داره.....

وای چی بگم یه مغازه دار اومده دوستان این تق تقو ها رو تو کل شهر پخش کرده همه خریدن از هر خونه ای رد میشی صدای تق تق میاد اونم نه یکی 6 7 تا هر کس از کوچیک تا بزرگ خلاصه شبو روز صدای این تق تق تو سر ماهست چه بگم دیگه عادت کردیم ولی بچه ها هم حسابی اوستاد این بازی شدنا برای دذستم خیلی ضرر داره دستو داغون میکنه مسباتش

اخیرا شاهد توزیع گسترده ی یک بازی کم هزینه  تمرکزخواه در کشور هستیم. یک مدل اسباب بازی دستی که ظاهرا به بهانه ی افزایش تمرکز اعصاب برای هماهنگ کردن دو گوی و کوبیدن آن دو به هم روی اعصاب و نگاه و ذهن مردم ما اثر فرهنگی مخرب می گذارد در وسعت بالا بین مردم توزیع شده است. این اسباب بازی که شبیه به یک قلماسنگ یا فلاخن با گلوله هایی  از جنس پلاستیک فشرده است که بینشان یک حلقه واسط وجود دارد چند اثر مخرب بر جامعه دارد:

۱) متشنج کردن اعصاب ملت ما و آسیب برای فضای آرامش روانی جامعه

۲) تقویت نگاه تنش و درگیری و ضربه زنی و تخریب در ذهن ملت

۳) غافل کردن ملت از حقایقی که در فضای سیاسی جامعه در جریان است و مشغول کردن ملت به بازی لهو

۴) در دست ملت قرار دادن یک سلاح سرد خطرناک برای آسیب زدن به دیگران و …

بازی به شدت چالشی و سخت طراحی شده و ملت هوشمند ایران هم که پایه ی کارهای سخت هستند عموما ممکن است فریب بخورند و بخواهند امتحان کنند.

امیدواریم این بازی مشکوک تشنج زا و آرامش ستیز هر چه سریعتر کنترل شود و مردم فهمیده از فریب خوردن با آن آگاه شوند و پیشگیری نمایند.

اما نفوذی ها بیکار ننشسته اند و حتی در فضای اینترنت و سایت خبری پر از نفوذی هم به خزعبل گویی درباره این توطئه پرداخته اند.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!