هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

فرصت دانش آموزی بزرگترین نعمت خداوند به انسانهاست

فرصت دانش آموزی بزرگترین نعمت خداوند به انسانهاست

بار دیگر شهریور ماه رخت بربست و ماه مهر، ماه کوشش و جهاد و علم افروزی، دین محوری فرارسید...

 

 

 

بار دیگر شهریور ماه رخت بربست و ماه مهر، ماه کوشش و جهاد و علم افروزی، دین محوری فرارسید تا با کوشش ارزشمند دانش آموزان این مرز و بوم در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، حماسه ای پشت حماسه دیگر خلق شود و فصلی تازه از مرافقت و همدلی و محبت و یکدلی و یکرنگی آغاز شود.

دوباره قداست و احساس معلم بودن و اشتیاق عطرانگیز دانش آموزی با یکدیگر عجین شده تا زمزمه محبت و ولایت تمامی مدارس ایران اسلامی را در ایجاد تمدن اسلامی رونق و جانی دوباره ببخشد. اکنون که در سایه سار ولایت فرهنگ منیع تعلیم و تربیت و روشنایی صفابخش جان و دل کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز و بوم در مسیر تحول بنیادین نظام آموزشی کشور و سیر به سوی رشد و تعالی و کمال فراهم شده است آموزش و پرورش نیز برای خدمت هر چه بیشتر و استفاده از ظرفیتهای درونی با همکاری سایر بخشهای آموزشی کشور به سمت بهبود روشها و سیر به سوی وضع مطلوب و ایده آل تلاش خواهد کرد. بی شک در این مسیر گرانسنگ و پربها که میراث اندیشه تابناک امام راحل عظیم الشأن در تکریم منزلت معملان و استمرار این راه خلف صالح ایشان امام خامنه ای (مدظله العالی) می باشد. هیچ یک از ابعاد دنیوی نخواهد توانست جغرافیای علم و دانش و معلم و دانش آموزی را در نهاد خود استتار کند. چرا که ابناء بشر اگر به سعادت و فوز عظیمی دست یافته اند با همین قداست و شعاع نورانی معلم و مهر تعلیم و تربیت و پنجره های باور به آرمانها و بالاخص پدیده افتخارآفرین و غیرتمند دفاع مقدس است که شاگردی سیدالشهدا(ع) را در گذر زمان تفسیر کردند و با اهداء خون ارزشمند خود در مسیر خودباوری و خداشناسی درخت پرثمر انقلاب را آبیاری کردند.

اکنون نیز به برکت حضور و وجود دانش آموزان دیروز است که هم اکنون مدال افتخارآفرینی در زمینه های هسته ای، فن‌آوری های ارتباطاتی و اطلاعاتی را بر سینه خود نصب کردند و در مقاطعی نیز موجبات بخل و حسادت دشمن زبون را فراهم می کنند و چون دشمنان در این مسیر ارزشمند و عزتمدارانه جوانان دانشمند راهی نمی یابند جز به ترور و خشونت روی نمی آورند.
به طور قطع امروز و فردای ایران اسلامی به برکت همین نوجوانان عاشورایی خواهد بود و کشوری که نوجوان عاشورایی داشته باشد می تواند در برابر فریب های دشمنان قد علم کند و در برابر حربه های آنان بایستد و بی شک هم در خلق حماسه های سیاسی و اقتصادی فرداهای پرافتخار، پیروز هر میدان مبارزه اعم از فشار اقتصادی و جنگ نرم دشمنان باشد.
به همه دانش آموزان عزیز و فرزندان معنوی نظام اسلامی توصیه می کنیم فرصت دانش آموزی را که بزرگترین نعمت خداوند به انسانهاست، قدر بدانند و تلاشی موثر در حیطه ارتقاء بینش و دانش تا رسیدن به قله دانایی و عزتمندی را در سرلوحه افکار و آمال خویش قرار دهند, چرا که اگر کشوری مجهز به این داشته های عظیم بشری و فکری باشد و دانش آموزان نسل سوم را در طراز انقلاب اسلامی تربیت نماید، بی شک از صراط توحیدی منحرف نخواهد شد و امانت نسل اول انقلاب را عالمانه بر دوش خواهد کشید و همچنان که امام خمینی (ره) فرمودند مبارزات علمی در مسیر نیل به اهداف متعالی را هویت و تحقق بخشند.
بار دیگر با تبریک فرارسیدن بازگشایی مدارس به همه دانش آموزان نظام اسلامی تبعیتی دوباره با آرمانهای انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و 36000 شهیدان دانش آموز می بندیم تا انشاءا... این حرکت تا قیامت زنده بماند تا روزی که نسیم عشق و امید و بیداری در سراسر جهان وزیدن بگیرد و این حرکت در حال وقوع است تا یک حسین دیگر.

 

بسیج فارس

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!