هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

زنگ دانش‌آموز شهید برای سومین سال متوالی نواخته شد

زنگ دانش‌آموز شهید برای سومین سال متوالی نواخته شد

مراسم ملی نواختن زنگ دانش‌آموز شهید برای سومین سال متوالی در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار شد

 

 

 

مراسم ملی نواختن زنگ دانش‌آموز شهید برای سومین سال متوالی با هدف پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی‌های 36 هزار دانش‌آموز شهید کشور با شعار دانش‌آموزان دیروز آموزگاران امروز در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار شد.

در این مراسم خانواده‌های شهدای گرانقدر و همچنین تعداد زیادی از همسران و مادران شهدا و مقامات کشوری و سرداران و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و تعدادی از دانش‌آموزان شاهد حضور داشتند و همچنین تعداد 100 نفر از دانش‌آموزان به صورت نمادین در پشت نیمکت‌های مدرسه به صورت منظم نشسته بودند و از درس‌های کلام ایثار و شهادت استفاده می‌کردند.

گفتنی است در حاشیه این مراسم 650 بسته فرهنگی به تعداد دانش‌آموزان شهید تهران توزیع و 650 سرو در قطعات مطهر شهدا به یاد دانش‌آموزان شهید کاشته شد و همچنین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای دانش‌آموز توسط معاون خدمات شهری و مدیران سازمان‌های وابسته به شهرداری انجام شد.

گفتنی است همچنین اهتزاز پرچم بارگاه متبرک دوطفلان مسلم از افتخارآفرینان حماسه ماندگار کربلا در گلزار شهدای بهشت که از کربلا با این هدف به تهران منتقل شده بود و همچنین نواختن زنگ دانش‌آموز شهید از دیگر اقداماتی بود که امروز صورت گرفت.

 
برچسب ها: زنگ ، مراسم ، بسیج دانش آموزی ، زنگ دانش آموز ، پاسداشت دانش آموز شهید ، 36 هزار دانش آموز شهید

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!