هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

اهدای لوازم‌التحریر با طرح خارجی توسط سرپرست آموزش و پرورش

اهدای لوازم‌التحریر با طرح خارجی توسط سرپرست آموزش و پرورش
علی‌اصغر فانی در مراسم جشن شکوفه‌ها در اسلام‌شهر لوازم‌التحریری با طرح شخصیت‌های کارتونی غربی به دانش‌آموزان این شهر اهدا کرد
بقیه در ادامه مطلب......
مراسم نمادین جشن شکوفه صبح امروز با حضور علی اصغر فانی در دبستان شاهد دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) اسلامشهر برگزار شد و سرپرست وزارت آموزش و پرورش در پایان این مراسم با حضور در یکی از کلاس های درس این دبستان، هدایایی را به دانش آموزان آن تقدیم کرد. 
این هدایا که بر روی آن اشکالی نظیر میکی موس و خرس پو نقش بسته بود در حالی از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به دانش آموزان اهدا شد که طی ماه های گذشته و به مناسبت بازگشایی مدارس بسیاری از تولید کنندگان داخلی اقدام به تهیه لوازم التحریر هایی با نقش های ایرانی و اسلامی کرده بودند. 
از ابتدای شهریور ماه که خانواده ها خود را برای خرید لوازم التحریر و وسایل دانش آموزانشان آماده می کنند لوازمی روانه بازار شده که با نقش های ایرانی اسلامی مزین شده است. 
از قهرمانان ورزشی ایران نظیر جهان پهلوان غلام رضا تختی گرفته تا عکس شهدای هسته ای و شخصیت های انیمیشن پویانمایی شکرستان و سایر نمادها و شخصیت های ایرانی این روزها به روی لوازم التحریر ایرانی نقش بسته شده اما باز هم سرپرست وزارت آموزش و پرورش هدایایی را به دانش آموزان اهدا می کند که منقش به کارتون های خارجی است. 
با توجه به لزوم فرهنگ سازی برای خرید لوازم و التحریر ایرانی اسلامی نیاز است که مسئولان وزارت آموزش و پرورش که به نوعی متولی آموزش کشور نیز هستند نسبت به این موضوع با حساسیت بیشتری نگریسته و از مدیران مدارس نیز بخواهند که اگر قرار است هدیه ای به دانش آموزانشان اهدا می کنند لوازمی باشد که منقش به تصاویر ایرانی اسلامی است.
 
مطالب مرتبط
دفتر مشق امین بهترین راه حمایت از فرهنگ ایرانی و اسلامی
دفتر امین با طرح های جدید رسید
عرضه دفتر مشق "امین" در دفتر بسیج دانش آموزی
اولین دفتر مشق با رویکرد آموزش سبک زندگی اسلامی+ عکس
اولین دفتر مشق با رویکرد آموزش سبک زندگی اسلامی منتشر شد+عکس
برچسب ها: دفتر مشق ، لوازم تحریر ، شهدای هسته ای ، وزیر آموزش و پرورش ، بسیج دانش آموزی
منبع این اخبار و اخبار دیگر مر بوط به این مسله: بسیج دانش آموزی استان فارس
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!