هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

آن روز ها نبودم اما برایم تعریف کرده اند ...

آن روز ها نبودم اما برایم تعریف کرده اند ...

و خمینی به دل های مردم تبعید شد و از همان زمان بود که ریشه های حکومت طاغوت سست شد . خدا را شاکریم که امامی بیدار داشتیم .

آن روز ها نبودم اما برایم تعریف کرده اند ... آن روز ها نبودم اما برایم تعریف کرده اند که چطورمردم ما انقلاب کردند .

تعریف کرده اند که چرا انقلاب کردیم . همه چیز را تعریف کردند . خودم
آن روز ها نبودم اما بزرگانم خوب آن روز ها را به یاد دارند و میدانند .

تو هم یادت می آید ؟ تو هم یادت به آن روز های پر جوش و خروش می آید ؟

با تو هستم ای استکبار بزرگ . ای آمریکا . برایم گفته اند که چه نقشه
های شومی برای ملت ما داشتی . دم از پیشرفت و تمدن میزدی اما می خواستی ملت ما عقب مانده بماند . در کشور ما اصلاحات بوجود می اوردید و میخواستید به قول خودتان سرنوشتی جدید را برای تمدن ایران رقم بزنید . چه جنایت ها که انجام ندادید و آن همه جنایت ها دل تاریخ ماند . آخر شما ملت ما را چه فرض کرده بودید . ما خودمان اصیل ترین تمدن را داشتیم. اسلام تمدن ما و
مبارزه برای آزادی گفتمان ما بود .

حتما یادت به امام ما هم می آید . آری امام خمینی که رضوان خدا بر او باد . سرنوشت مملکت ما به دست امام خمینی بود آن گاه که به افشاگری در مورد آمریکا
و اسرائیل خبیث پرداخت . و شما او را تبعید کردید و خمینی به دل های مردم تبعید شد و از همان زمان بود که ریشه های حکومت طاغوت سست شد . خدا را شاکریم که امامی بیدار داشتیم . امامی که از نسل امام حسین علیه السلام بود و آمده بود که همچون جد بزرگوارش اسلام را نجات دهد . و به راستی اگر خمینی نبود امروز چه بر سر ما می آمد ؟ ما حیات طیبه ی خود را مدیون امام عزیزمان هستیم .

به رهبری امام خمینی اسلام دوباره در مملکت ما حاکم شد و به برکت خون شهیدان امروز به آرامی در این فضا نفس میکشیم و آزادانه میگوییم مرگ بر آمریکا .

کدام رهبر را در جهان سراغ دارید که به یک کلام او سیل خروشان نوجوان ها و جوان ها به جبهه ها بروند . به قول شهید آوینی گویی پیامبری جدید مبعوث شده بود . امام خمینی خاری بود در چشمان شما . او دیگر بر دل های جهانیان رهبری میکرد . مگر شما ها میتوانید دل های مردم را تسخیر کنید ؟ دل را خدا خلق کرده و محبت هر کس را که بخواهد درون آن قرار میدهد .

برایم تعریف کردند که بعد از انقلاب ما چه نقشه ها بریا براندازی نظام ما داشتی . خب حق داری . اخر لقمه ی چربی را از دست داده بودی . ایران که دیروز مستعمره ی تو بود امروز به اولین و سرسخت ترین دشمن تو تبدیل شده بود .اما بینش و آگاهی رهبر ما تمام نقشه های تو را به خاک می نشاند .

می خواهم به تو ای شیطان خبیث ، ای آمریکای جنایتکار بگویم که فکر نکن جوان های ما نمیدانند که تو بزرگ ترین دشمن آنهایی . ما امروز هم معلمی بزرگ داریم . معلمی که تمام جوان های با غیرت و آزادی خواه ایران و جهان حاضرند جانشان را فدای او کنند . خط ما خط رهبر ماست ، فکر ما فکر رهبر ماست ، حرکت ما حرکت رهبر ماست . هر چه رهبرمان گوید لبیک میگوییم . ای آمریکا امروز ملت ما هر روز بیدار تر از قبل اند و به مکر و حلیه های تو آگاه اند . ما هیچگاه جنایت های تو را فراموش نمیکنیم و امروز میگوییم

نرمش با دشمن هرگز برای سازش نیست *** سزای گرگ حیله صفت رحم و نوازش نیست

فکر نکن دوباره روز تسلط تو بر ایران می آید . خون شهیدان این مملکت اسلامی را آبیاری کرده است و هر چه که ما را بکشید ، ما در راه خود استوار تر میشویم و مسلح تر به جنگ با تو میاییم . امروز هم وقت دفاع مقدس است . دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی .

گفتیم وقت دفاع مقدس تمام نیست این بیت آخر بر این ادعا بس است .

خون شهید احمدی روشن است که دنباله ی مسیر دفاع مقدس است

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!