هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی

جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی

بسیج دانش آموزی امروز از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار است ما باید همگی دست به دست هم دهیم و این امر را در مدارس بین دانش آموزان تقویت کنیم...

 به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش اموزی استان  فارس در نی ریز؛ جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی نی ریز در اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.
  این جلسه با  تلاوت آیاتی از قرآن کریم  آغاز شد؛ ابتدا سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نی ریز در رابطه با اهمیت بسیج دانش آموزی فرمود: بسیج دانش آموزی امروز از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار است ما باید همگی دست به دست هم دهیم و این امر را در مدارس بین دانش آموزان تقویت کنیم بحمدالله امروز در ارزیابی های به عمل آمده حوزه بسیج دانش آموزی نی ریز در جایگاه اول تا سوم استان قرار دارد و این موضوع می طلبد که در زمینه های مادی و معنوی تلاش کند و ادامه برنامه های خود را با محوریت اقامه نماز جماعت در مدارس انجام دهد.

در ادامه برادر پاسدار سید محمد حسین فقیه مسئول بسیج دانش آموزی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه اعضای کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی خلاصه گزارشی را از وضعیت بسیج دانش آموزی از ابتدای سال تحصیلی تا به امروز ارائه داد و موارد مورد بحث در جلسه را برای اعضا عنوان کرد.
سپس برادر محمد اکتسابی مدیر اموزش و پرورش نی ریز در رابطه با مباحث مطرح شده ضمن تاکید بر اقامه نماز جماعت در مدارس افزود: آموزش و پرورش نی ریز مثل همیشه آمادگی خود را در جهت همکاری با بسیج دانش آموزی و اجرای برنامه ها اعلام می دارد.
در پایان اعضای محترم جلسه نظرات و پیشنهدات خود را عنوان نمودند.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!