هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

بیانیه حوزه بقیه الله در پی اهانت به رسول الله

بیانیه حوزه بقیه الله در پی اهانت به رسول الله


آری ما بر این باوریم که گفتمان محمد در حال فتحِ نرمِ قلوب مستضعفین دنیاست و این همین دلیلی است که شب پرستان را ترسانده است.

«بسم الله الرحمن الرحیم»

یک بار دیگر گستاخی غربی ها به اوج خود رسید و این بار به بهانه یک سناریویی ساختگی و با سوء استفاده از واژه آزادی اقدام به اهانت به پیامبر اسلام کرده اند.

کار غرب با ان همه نظریه پرداز به کجا رسیده که جای استدلال با اهانت به جنگ اسلام آمده است؟

وقتی رسانه های رسمی جهان غرب رسما از افزایش اسامی محمد بر کودکان اروپایی خبر می دهد ، تو خود باید دلیل این همه وحشت غربی و اهانتشان به پیامبر را بدانی…

وقتی تصاویری از حضور پر رنگ حجاب در مترو های لندن در فضای مجازی منتشر می شود که برای غربی ها شوکه کننده است ، تو خود باید دلیل این همه اهانت را بفهمی..

آری ما بر این باوریم که گفتمان محمد در حال فتحِ نرمِ قلوب مستضعفین دنیاست و این همین دلیلی است که شب پرستان را ترسانده است.

درود بر رسول خدا که گفتمانش پس از ۱۴۰۰ سال هنوز غرب را به وحشت انداخته و شکاف هایی را بر پیکره نظام سلطه ایجاد کرده است.

آن چیز که در این اهانت تعجب مسلمین جهان را به همراه داشت ، سکوت مرگبار حاکمین عربستان سعودی است.

کسانی که خود را خادمین حرمین شریفین می دادنند و هر بار بد تر از قبل به حرمین شریفین خیانت می کنند.

وقایع اخیر بر همگان ثابت می کند که باید در اسلام آل سقوط شک کرد.

اهانت این روزهای دشمنان اسلام و جنگ انها با اصل اسلام نشان از نفس های آخر  غرب دارد و ما بر این باوریم که غرب به پایان راه خود رسیده و جهان سلطه آخرین سال های عمرش را سپری می کند.

اگر چه این اتفاق تمام مسلمین جهان را ناراحت کرد ، اما ، ما سخت به عاقبت اسلام هراسی و محمد هراسی های غرب امیدواریم…

آنچه که از وقایع اخیر بر می آید این است که غربی ها در مانده اند که کدام مشکل خود را حل کنند ؟ ملک عبدالله را زنده نگه دارند ؟ از منافع آمریکا و جهان سلطه دفاع کنند ؟ جلو شکست مرگ بار داعشی ها در خاورمیانه و بازگشت آنها به اروپا را بگیرند ؟ جلو گسترش اسلام در غرب را بگیرند ؟ بر دهان وال استریتی ها بکوید ؟ مشکلات اقتصادی را علاج کند ؟

همه اینها غربی ها رو فروخواهد پاشاند….

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!