هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

جلسه بصیرتی بسیجیان و مسئولین با امام جمعه

جلسه بصیرتی بسیجیان و مسئولین با امام جمعه

امروز باید یک بسیجی از نظر اخلاق،رفتار اعتقاد بصیرت الگو باشد بسیجی باید بیدار باشد و در خط ولایت با بصیرت و استوار تصمیم بگیرد و لحظه راهی برای گمراهی در وجود خود باز نکند.
 

 به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در نی ریز؛ جلسه بصیرتی بسیجیان و مسئولین با امام جمعه محترم شهرستان نی ریز برگزار گردید.

 این جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل ضمن تقدیر و تشکر از حضور کلیه عزیزان و امام جمعه محترم در جلسه دررابطه با اهمیت بسیج افزود: امروز باید یک بسیجی از نظر اخلاق،رفتار اعتقاد بصیرت الگو باشد بسیجی باید بیدار باشد و در خط ولایت با بصیرت و استوار تصمیم بگیرد و لحظه راهی برای گمراهی در وجود خود باز نکند.

در ادامه امام جمعه محترم ضمن تقدیر و تشکر از بسیجیتن عزیز به خاطر تشکیل این جلسه فرمود:شما بسیجیان امروز باید پیرو خط امام و رهبری باشید و همواره به کلام ولایت گوش فرا دهید و به بیانات حضرت آقا جامع عمل پوشد امروز دشمن در پشت مرزهای جمهوری اسلامی در کمین برای تضعیف و تخریب اسلام نشسته است شما بیدار و هشیار باشید و بدانید اصلی ترین مدافعان اسلام در نظام جمهوری اسلامی همین شما بسیجیان و پاسداران انقلاب هستید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!