هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

ستاد نهضت ما زنده ایم در بسیج دانش آموزی فارس تشکیل شد

ستاد نهضت ما زنده ایم در بسیج دانش آموزی فارس تشکیل شد

ستاد نهضت ما زنده ایم با همت جمعی از دانش آموزان بسیجی خواهر استان فارس در سازمان بسیج دانش آموزی استان تشکیل شد.

 

ستاد نهضت ما زنده ایم در سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس تشکیل شد.
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس، ستاد نهضت ما زنده ایم با همت جمعی از دانش آموزان بسیجی خواهر استان فارس در سازمان بسیج دانش آموزی استان تشکیل شد.
مدیر امور خواهران سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: نقش بی بدیل زنان و دختران ایرانی در انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس همواره نقشی پررنگ بوده است که رهبر معظم انقلاب نیز طی سخنان مختلفی به تجلیل از این ایثارگران پرداخته اند.
خواهر جعفری افزود: امروز نیز و به دنبال جنگ نرم دشمن، دختران و زنان این مرز و بوم به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفتند و هم قسم شدند تا به نگهبانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در مقابل هجمه های دشمن بپردازند.
دبیر نهضت ما زنده ایم سازمان بسیج دانش آموزی استان ادامه داد: در پاسخ به این دغدغه جمعی از دانش آموزان بسیجی استان فارس ستاد نهضت ما زنده ایم را به ریاست مسئول سازمان تشکیل دادند تا در زمینه های مختلف تهدیدات علیه انقلاب اسلامی به همفکری بپردازند.
مدیر امور خواهران سازمان بسیج دانش آموزی استان در پایان هدف از تشکیل این ستاد را احیاء هویت دینی در راستای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب و فرهنگ ملی کشور در بین دختران جوان برشمرد و بر لزوم همکاری و همیاری همه دانش آموزان و دستگاه های مرتبط در این زمینه برای به ثمر رسیدن اهداف این ستاد تاکید کرد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!