هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

اسامی راه یافتگان به مرحه نهایی شهر آورد علمی نخبگان

اسامی راه یافتگان به مرحه نهایی شهر آورد علمی نخبگان

مسئول علمی سازمان بسیج دانش آموزی فارس: در مرحله پایانی همه ی دانش آموزانی که در آزمون هفدهم اردیبهشت شرکت کردند حضور پیدا می کنند و قبول شدگان در آزمون که اسامی آنها به پیوست می باشد، در مرحله پایانی شهرآورد به رقابت می پردازند

به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس حسن پور مسئول علمی سازمان بسیج دانش آموزی فارس گفت:
 مرحله پایانی شهرآورد علمی نیمه اول تیر ماه با شرکت 72 نفر و با حضور همه دانش آموزانی که به مرحله دوم راه یافته اند برگزار می گردد. 
در مرحله پایانی همه ی دانش آموزانی که در آزمون هفدهم اردیبهشت شرکت کردند حضور پیدا می کنند و قبول شدگان در آزمون که اسامی آنها به پیوست می باشد، در مرحله پایانی شهرآورد به رقابت می پردازند و در پایان همان جلسه به همه ی افرادی که در مرحله دوم ( شرکت کنندگان در آزمون هفدهم اردیبهشت) شرکت نمودند لوح تقدیر داده می شود.
حسن پور افزود، رقابت  هر درس در یک روز برگزار می گردد و بعد از برگزاری همه ی درس ها، در یک روز مشخص برنامه اختتامیه برگزار و از نفرات اول تا سوم هر درس، دبیر نفرات برتر و مدیران مدرسه آنها با حضور مسئولین سپاه و آموزش و پرورش تقدیر می شود.
لازم به ذکر است که در مرحله اول 1370 نفر و در بخش اول مرحله دوم 184 نفر شرکت نمودند و در بخش دوم مرحله دوم ( پایانی) 72 نفر  شرکت خواهند نمود و در پایان 15 نفر ( 3 نفر برتر هر درس) تشویق خواهند شد.
تاریخ دقیق برگزاری مرحله پایانی و مکان آن متعاقباً اعلام می گردد.

اسامی راه یافتگان به مرحه نهایی شهر آورد علمی نخبگان

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!