هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

ماهواره ها کانون خانواده را هدف گرفته اند

ماهواره ها کانون خانواده را هدف گرفته اند

دهنوی

صدها شبکه ماهواره ای کانون خانواده را هدف گرفته اند و بعضی از خانواده ها از سر غفلت برنامه های آنان را دنبال می کنند که صدمات جبران ناپذیری به کانون خانواده وارد خواهد کرد.

 

گردهمایی خانواده و ترکش های ماهواره برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در این همایش که به همت سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس، مسجد دانش آموزی شکراله نوری، معاونت فرهنگی شهرداری شیراز و پایگاه مقاومت شهید سامانی روز چهارشنبه ششم خردادماه در مسجد دانش آموزی شکراله نوری برگزار شد تعداد زیادی از والدین دانش آموزان شرکت داشتند.
در این گردهمایی و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجت الاسلام حسین دهنوی استاد برجسته و از کارشناسان خبره حوزه علمیه و صدا و سیما و از کارشناسان برنامه گلبرگ نکاتی را پیرامون مضرات ماهواره، تربیت فرزند، تهدیدهای دوره نوجوانی و... بیان نمود.
حجت الاسلام دهنوی گفت: صدها شبکه ماهواره ای کانون خانواده را هدف گرفته اند و بعضی از خانواده ها از سر غفلت برنامه های آنان را دنبال می کنند که صدمات جبران ناپذیری به کانون خانواده وارد خواهد کرد.
کارشناس برجسته صدا و سیما برخی از مضرات این منجلاب فساد را برشمرد و به تلاش گردانندگان شبکه ها برای عادی سازی روابط زن و مرد و روابط نامشروع محارم اشاره کرد.
حجت الاسلام دهنوی سپس به برخی از علایم، نشانه ها و ضرورت های دوران بلوغ نوجوان اشاره کرد و در باب اهمیت این دوره حساس زندگی دختر و پسر به ایراد سخن پرداخت.
حجت الاسلام تجرد عضو جامعه روحانیت مبارز استان فارس، سردار ابراهیمی مسئول ستاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس و برادر سیف عضو شرای اسلامی شهر شیراز از مهمانان ویژه این مراسم بودند.

دهنوی

دهنوی

دهنوی

دهنوی

دهنوی

دهنوی

دهنوی
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!