هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

شش شرط توافق هسته ای از دیدگاه دانش آموزان بسیجی فارس

شش شرط توافق هسته ای از دیدگاه دانش آموزان بسیجی فارس
ما دانش آموزان بسیجی استان فارس با تأسی به رهبر فرزانه و حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح مقامات عالی کشور با انتشار گزاره برگ، شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت این اصول می دانیم.
در پی اوج گیری بحث مذاکرات هسته ای و سخنان صریح، قاطع و انقلابی رهبر معظم انقلاب که بایستی فصل الخطاب و به عنوان راهبرد اصلی تیم مذاکره کننده در مذاکرات هسته ای باشد و همچنین یاوه گویی ها و گردن کشی های بیش از پیش استکبار جهانی و ایادی گرگ صفت آن که زبان آنها از همیشه درازتر شده است، دانش آموزان بسیجی استان فارس طی بیانیه ای، دیدگاه ها، مواضع و خواسته های بحق خود در این رابطه را اعلام کردند.

متن بیانیه دانش آموزان بسیجی استان فارس بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

با اوج گیری مذاکرات هسته ای و شرایط پیچیده و حساس منطقه و جهان، بحث عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی از همیشه داغ تر و تلاش برای حفظ این امانت که ثمره خون هزاران شهید و رهبری های امام راحل و هدایت های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب است بایستی بیشتر گردد.
رهبر معظم انقلاب همواره با رهنمودها و بیانات عالمانه، حکیمانه و دلسوزانه خود، خط مشی کلی تیم مذاکره کننده هسته ای را در مواجهه با کشورهای 1+5 تعیین نموده و در برخی از موارد از فریب خوردن فرزندان انقلاب توسط استکبار و کشورهای گرگ صفت جلوگیری نموده اند.

گزاره برگ یا به اصطلاح فکت شیت منتشره از سوی گروه مذاکره کننده بعضا با ابهاماتی همراه بوده که رفع این ابهامات در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی خواسته ملت عظیم ایران است و با دقت تمام باید مورد توجه قرار گیرد.  

ما دانش آموزان بسیجی استان فارس با تأسی به رهبر فرزانه و حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح مقامات عالی کشور با انتشار گزاره برگ، شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر می دانیم:
اصل یک؛ تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و هم زمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو(نه تعلیق)شود.
اصل دوم؛ دستاوردهای هسته ای در حد نیازهای واقعی کشور باید حفظ شود.
اصل سوم؛ هیچ محدودیتی برای دانشمندان اعمال نشود و مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای وجود نداشته باشد.
اصل چهارم؛ نظارت ها و بازرسی ها در حد متعارف بین المللی باشد و هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.
اصل پنجم؛ هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح پذیرفته نیست.
اصل ششم؛ توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.
ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافقنامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است و یک قرارداد تحمیلی، استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول ۶ گانه فوق را ندارد.

دانش آموزان بسیجی استان فارس
هفتم خردادماه هزار و سیصد و نود و چهار
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!