هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

همکاری بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش برای اقامه نماز

همکاری بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش برای اقامه نماز

همکاری بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش در اقامه نماز

جلسه همکاری بسیج دانش آموزی و اداره اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان فارس روز یکشنبه سوم خردادماه در محل اداره اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

 

جلسه همکاری بسیج دانش آموزی و اداره اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس، جلسه همکاری بسیج دانش آموزی و اداره اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان فارس روز یکشنبه سوم خردادماه در محل اداره اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.
در این جلسه که محمد جعفر دوستدار مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس، محمد همتی مدیر فرهنگی سازمان، برادر معزی رییس اداره اقامه نماز، قرآن و عترت اداره کل، برادر فهندژ و برادر زارعی کارشناس ستاد اقامه نماز اداره کل حضور داشتند، هر یک از طرفین بر اهمیت اقامه نماز در مدارس تاکید کردند.
در ابتدای جلسه برادر معزی مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش طی سخنانی فعالیت های صورت گرفته این ستاد در جهت اقامه نماز در مدارس و در بین دانش آموزان و معلمین را تشریح کرد. در ادامه برادر فهندژ کارشناس ستاد اقامه نماز نقطه نظراتی را پیرامون همکاری بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش در رابطه با برپایی نماز در مدارس و طرح های انگیزشی برای ترغیب دانش آموزان مطرح نمود.
در ادامه محمد جعفر دوستدار مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس طی سخنانی مهم ترین فعالیت های سازمان را در رابطه با اقامه نماز و حضور نوجوانان در مساجد تشریح کرد و بر هم افزایی دو مجموعه بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش برای فراگیری امر نماز در بین دانش آموزان تاکید کرد.
طرح مسجد دانش آموزی یکی از موضوعات مطروحه توسط مسئول سازمان بسیج دانش آموزی بود که بنا بر این شد در جلسات آتی در این رابطه همفکری صورت گیرد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!