هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

جلسه کمیته پشتیبانی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده1رامجرد

جلسه کمیته پشتیبانی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده1رامجرد

در تاریخ 9دی ماه 94 در آموزش و پرورش درودزن جلسه کمیته پشتیبانی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 1 رامجرد با حضور فرمانده حوزه سرگرد پاسدار مهدی حسن پور و ریس آموزش و پرورش درودزن آقای عبدالحسن روستایی برگزار گردید.
 

به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی رامجرد جلسه کمیته پشتیبانی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 1 رامجرد با موضوع اردوهای جهادی 1 روزه و 10 روزه برگزار گردید.

در این جلسه فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی رامجرد سرگرد پاسدار مهدی حسن پور ، آقای قاسمی سرمربی آمادگی دفاعی حوزه ، آقای شریفی مسئول فضای مجازی حوزه ، آقای محمدی مسئول نیروی انسانی حوزه و همچنین ریس محترم آموزش و پرورش درودزن آقای عبدلحسن روستایی ، معاون آموزش آقای شکوهی ، معاون پرورشی آقای احدی ، مسئول بازرسی اقای عباسی و مسئول حراست آموزش و پرورش درودزن آقای شهریاری حضور داشتند.

جلسه با تلاوت قرآن کریم شروع گردید و سپس آقای عبدالحسن روستایی ریس آموزش و پرورش درودزن با گرامیداشت هفته قوه قضاییه ، یاد و خاطر شهدا و امام شهدا و خیرمقدم خدمت به تمامی عزیزان جلسه را آغاز نمودند.

اقای روستایی ضمن اعلام ضرورت اردوهای جهادی از ثمرات این اردوها سخن گفتند و همچنین حاج آقا روح اله رستمی را به عنوان امام جماعت حاضر در این اردوها برای بر پا کردن نماز جماعت که از اصلی ترین هدف های برگزاری اردوهای جهادی است معرفی کردند.

درادامه سرگرد پاسدار مهدی حسن پور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری این مسئله را یادآوری کردند که کسانی که سعی در تطهیر چهره بزک کرده آمریکای جنایتکار دارند به مسیر اشتباهی می روند و ملت غیور ایران با آنها مقابله می کنند فرمودند ما با این اردوهای جهادی می توانیم مفهوم همدلی و وحدت را در دل های مردم زنده نگه داریم.

در ادامه سرگرد پاسدار مهدی حسن پور ضمن تایید سخنان ریس محترم آموزش و پرورش درودزن آقای روستایی به اهمیت اردوهای جهادی هجرت اعلام کردند که این اردوها باید به گونه ای باشد که نتایج آن ماندگار باشد و در مناطقی که نیازمند کمک هستند اجرا شود تا دانش آموزان و مردم به این اردوهای جهادی تشویق شوند.

آقای احدی معاون پرورشی آموزش وپرورش درودزن با مشورت ریس اداره و فرمانده حوزه آقای سرگرد پاسدار مهدی حسن پور زمان و مکان اردوهای جهادی 1 روزه و 10 روزه رامشخص نمودند.

و در آخر سرگرد پاسدار مهدی حسن پور با خواندن خاطره ای از شهید عبدالمطلب اکبری که می گفت یک عمر هر چی می گفتم به من می خندیدند جلسه را به اتمام رساندند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 


 

 

 
برچسب ها: جلسه کمیته پشتیبانی ، آموزش و پرورش درودزن ، حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی رامجرد ، اردوهای جهادی
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!