هاست ارزان - خرید هاست دایرکت ادمین

دوره دوم آموزش مدیران فضای مجازی

دوره دوم آموزش مدیران فضای مجازی
دومین دوره آموزشی مدیران فضای مجازی حوزه های بسیج دانش آموزی استان فارس برگزار گردید.
 

به گزارش سایت خبری بسیج دانش آموزی رامجرد به نقل از بسیج دانش آموزی فارس در تاریخ 15 مرداد ماه 94 از ساعت 5 عصر ، دومین دوره آموزشی مدیران فضای مجازی در مکان مسجد دانش آموزی شکرالله نوری شیراز برگزار گردید.

این دوره برای آموزش مدیران فضای مجازی حوزه هایی که در دوره قبل حضور نداشتند برگزار گردید.

آقای رستگار مسئول فضای مجازی استان فارس در این رابطه گفت: موضوعات مطرح در این دوره مانند دوره پیش شامل : سواد رسانه ای ، آشنایی با وب سایت های بسیج دانش آموزی فارس،معرفی نرم افزار های تولید محتوا ،آموزش خبرنگاری و...... بود.

وی در ادامه افزود: مهمترین مسئولیت مدیران فضای مجازی حوزه های دانش آموزی علاوه بر آموزش مسئولین رسانه واحد پایگاه های مقاومت تشکیل جامعه وبلاگ نویسان در شهرستان خود می باشد.

در این دوره مسئول وب سایت کلام فارس آقای کشتکار نیز حضور داشتند که با تبریک روز خبرنگار بیان کردند: شما خبرنگاران جوان باید اطلاعاتی را که در این دوره بدست آورده اید را به دوستان خود آموزش دهید تا آنها نیز در این عرصه گام بردارند زیرا زمانی یک کار به نتیجه عالی می رسد که کار به صورت گروهی انجام شود.

سید علی شریفی یکی از مدیران فضای مجازی که از شهر رامجرد آمده بود گفت : مطالب این دوره سطح کیفی بالاتری نسبت به دوره قبل داشتند و با برنامه ریزی هایی که انجام شده بود تمایل به یادگیری نسبت به دوره قبل افزایش یافته بود.

در پایان آقای رستگار افزود: از تمامی کسانی که در این دوره شرکت کردند تقدیر و تشکر به عمل می آید و امید است بتوانند در فعالیت های خود قدم های بسزایی بردارند.

 

224224

 
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!